NorgesCup 2 - 2017

Bergens Seilforening og Ran Seilforening, Hjellestad

Endelig Resultater NC 2017 - Oppdatert May 28, 2017 15:51

Optimist A Class

Sailed: 3, Discards: 0, To count: 3, Entries: 84, Scoring system: Appendix A
Plass SailNo HelmName Club R1
   
R2
   
R3
   
Total Nett
1 3880 John-Øivind Tollevik Garvik Stavanger 8 5 4 17 17
2 3910 Jenny Skirstad Pollen Bærum 6 6 7 19 19
3 3934 Marie Stenhagen Bærum 20 2 1 23 23
4 3948 Nora Doksrød Sandefjord 12 9 3 24 24
5 3822 Julia Jacobsen KNS 1 27 2 30 30
6 3960 Mathilde Robertstad Tønsberg 18 10 6 34 34
7 3849 Jens Kaastad Ørjavik KNS 13 18 5 36 36
8 3975 Erik Bøen Ålesunds 25 4 8 37 37
9 3190 Oscar Nøttingnes Skovly Ran 11 11 24 46 46
10 3776 Aslak Iveland Haugesund 17 16 14 47 47
11 3845 Theodor Middelthon Stavanger 21 17 17 55 55
12 3817 Diane Ninauve-Jutulstad Bundefjorden 5 26 25 56 56
13 3689 Julie Sverdrup Bærum 30 14 12 56 56
14 3744 Sindre Johannes Blydt Aarnæs Bundefjorden 9 3 50 62 62
15 3881 Emil Forslund Nesodden 3 36 23 62 62
16 3885 Marie Butler Wang Tønsberg 28 25 11 64 64
17 3688 Einar Olaf Blydt Aarnæs Bundefjorden 19 19 30 68 68
18 3894 Ferdinand Juell-Bergan Sandefjord 10 42 18 70 70
19 3895 Ulrik Quamme Sandefjord 14 39 19 72 72
20 3461 Ingrid Wiik Ran 26 20 35 81 81
21 3917 Cornelia Fure KNS 24 44 16 84 84
22 3919 Markus August Berthet KNS 2 1 BFD 87 87
23 3789 Sverre Langaas-Holt KNS 34 22 33 89 89
24 3581 Jacob Wærsten Bærum 15 54 22 91 91
25 3661 Ina Valeur Børresen Ran 45 38 9 92 92
26 3884 Nikolai Løhren Kuhle KNS 35 12 47 94 94
27 3824 Jonas Sørlie Nesodden 29 40 27 96 96
28 3865 Jonas August Stjernstrøm KNS 32 45 20 97 97
29 3869 Eira Nilsson KNS 38 21 39 98 98
30 3649 Mia Klæboe Drøbaksund 31 30 37 98 98
31 3912 Liva Løset Eriksen Sandefjord 23 47 29 99 99
32 3840 Sindre Tollevik Garvik Stavanger 7 DNS 10 101 101
33 3642 Linus Hanevik Stavanger 44 15 42 101 101
34 3888 Milla Wang KNS 79 13 13 105 105
35 3864 Anine Skjæret Halstensen Bærum 39 28 44 111 111
36 3782 Karsten Grav Kringlebotn KNS 46 33 36 115 115
37 3901 Lars Andre Vabø Ran 37 48 31 116 116
38 2965 Balder Støen Nesodden 40 62 15 117 117
39 3542 Ida-Linn Vittersø Tønsberg 42 49 26 117 117
40 3900 Felix Toll-Kjær Tønsberg 16 52 52 120 120
41 3911 Sunniva Knudsen Ran 48 43 32 123 123
42 3886 Fabian Victor Svendsen Bærum 33 59 34 126 126
43 3730 Vilde Tønnessen Bærum 4 50 73 127 127
44 3914 Nicklas Høst KNS 36 8 BFD 128 128
45 3889 Jacob Andresen Tønsberg 56 23 49 128 128
46 3546 Kaisa Sofie Kleven Bærum 52 29 48 129 129
47 3950 Albertine Lind Bergens 22 24 BFD 130 130
48 3897 Edvin Iver Stakston Sandefjord 43 53 40 136 136
49 3794 Nilas Goa Diab KNS 57 37 46 140 140
50 3775 Rudolf Ugelstad KNS 27 31 BFD 142 142
51 3762 Marie Jacobsen Lepperød Tønsberg DNC 7 51 143 143
52 3185 Iver Elias Holm Sandefjord 68 61 21 150 150
53 3875 Tobias Frigstad Lillesand 63 60 28 151 151
54 3726 Kaja Malmbekk Asker 53 46 57 156 156
55 3679 Felix Sommerfelt Bundefjorden 50 65 43 158 158
56 3930 Nicolai Østeby Christianssands 70 58 38 166 166
57 3738 Daniel Emil Egeberg Hansen Lillesand 54 71 41 166 166
58 3722 Peter Guldberg Ran 47 57 69 173 173
59 3883 Herman Bruaset Andersen Moss 58 55 60 173 173
60 3276 Hedvig Ødeby Karlsen Nesodden 55 35 BFD 174 174
61 3868 Lea Nilsson KNS 59 32 BFD 175 175
62 3773 Marie Gudmestad Andreassen Sarpsborg 41 64 71 176 176
63 3658 Lucie Franssen Stavanger 69 66 45 180 180
64 3660 Even Rondeel Drøbaksund 66 56 58 180 180
65 3850 Fredrikke Foss KNS 65 34 BFD 183 183
66 3843 Eskil Ova Nesodden 61 69 53 183 183
67 3896 Sindre Angell-Hansen Sandefjord 62 68 54 184 184
68 3621 Felix A. Schmeling Bærum 60 41 BFD 185 185
69 3709 Nanna Juell-Bergan Sandefjord 74 51 61 186 186
70 3856 Alexander Valeur Børresen Ran 51 67 68 186 186
71 3862 Helle Øren-Svensen Christianssands 73 63 56 192 192
72 3740 Emil Røgeberg Sarpsborg 67 70 62 199 199
73 3898 Mari Grundvig Hvidsten Sandefjord 78 72 55 205 205
74 3471 Henrik Sjøl Christensen Asker 49 74 BFD 207 207
75 3699 Audun Iveland Haugesund 75 73 59 207 207
76 3878 Thomas Efskind Asker 64 76 67 207 207
77 3352 Alexander Rosenkilde Drøbaksund 81 75 63 219 219
78 3915 Anna Elisabeth Fagerhøi Bundefjorden 76 79 64 219 219
79 3619 Ole Jakob Hoholm Sandefjord 77 77 65 219 219
80 3778 Mikal Tveita Åsane 71 78 70 219 219
81 2986 Ruben Rosenkilde Drøbaksund 83 81 66 230 230
82 3721 Marieke Vaske Nesodden 72 80 BFD 236 236
83 3826 Wenche Talloen Lillesand 82 82 72 236 236
84 3855 Ferdinand August Sørlie Nesodden 80 83 74 237 237

Scoring codes used

CodeDescription Points
BFDBlack flag disqualification under rule 30.3 84
DNCDid not come to the starting area 85
DNSCame to the start area but did not start 84

http://www.bergens-seilforening.no

http://www.bergens-seilforening.no/regatta/nc2017/forside/

Sailwave Scoring Software 2.19.8
www.sailwave.com